دوره هوشمند سازی کسب و کار با نرم افزار Tableau

هدف دوره

هدف این دوره مشخصا هوشمندسازی کسب و کار با نرم افزار تبلو است. در این دوره تلاش خواهد شد با رویکرد کاملا کاربردی و نه صرفا آموزش صرف یک نرم افزار، به حل مسایل و مشکلات کسب و کار بپردازیم. به عبارت دیگر در این دوره علاوه بر آموزش نرم افزار تبلو، به بررسی دغدغه های جاری مدیران کسب و کارها و پیدا کردن راه کارهای عملیاتی است.

این دوره برای کسانی پیشنهاد می شود که با داده کار می کنند و علاقمند تحلیل داده های کسب و کار خود هستند و  الزاما  دانش کافی در حوزه فناوری اطلاعات ندارند. بطور خلاصه در این دوره تلاش خواهیم کرد سازمان را به سمت تصمیم گیری مبتنی بر داده Data-Driven هدایت کنیم.

در این دوره آموزشی شما با مهارت ها و تکنیک های هوش تجاری آشنا خواهید شد و یاد خواهید گرفت چگونه بتوانید کسب و کار خود را در قالب یک داشبورد مدیریتی بسازید و تحلیل کنید. همچنین با بررسی مثال های واقعی و عملی نسبت به درک عمیق تر هوش تجاری و دانش های مرتبط با آن خواهیم پرداخت.

آموزش این دوره با هدف شناخت مبانی هوش تجاری و چگونگی پیاده سازی داشبوردهای مدیریتی در بستر نرم افزار Tableau می باشد.(برترین نرم افزار BI در چند سال اخیر)

مباحث این دوره به مدیران و کارشناسان کمک می‌کند تا ضمن آشنایی با حوزه هوش تجاری، به تجهیز و بسیج منابع مالی و انسانی سازمان/شرکت در جهت افزایش کیفیت تصمیم‌گیری‌ها و بهره‌مندی از یافته‌های دانشی ناشی از تجزیه و تحلیل حجم عظیمی از اطلاعات ، نسبت به بکارگیری فنون و تکنیک‌های هوش تجاری پرداخته و سازمان خود را به مغزافزار، نرم‌افزار و سخت‌افزار مربوطه مجهز نمایند.

مخاطبین دوره  

  • مدیران و کارشناسان حوزه های مختلف کسب و کار مانند برنامه ریزی، آمار، بازاریابی و فروش، تولید، فناوری اطلاعات
  • مهندسین کامپیوتر، آمار، صنایع ، برنامه ریزی و مدیریت
  • متخصصین دیتابیس ، تحلیلگران داده و علاقه مندان Data Discovery

پیش نیاز های دوره

  • آشنایی با نرم افزار اکسل یا اکسس
  • تسلط بر کسب و کار خود

نحوه ثبت نام با پرداخت هزینه (به صورت حضوری در بانک)

متقاضيان لازم است مبلغ شهريه را به شماره حساب 8390888949  شماره شبا IR550120000000008390888949، شناسه پرداخت 503401401140 نزد بانک ملت شعبه دانشگاه تهران کد 7/6739 به نام مرکز آموزش‌های ضمن خدمت دانشگاه تهران (بابت دوره هوشمند سازی کسب و کار با نرم افزار Tableau) واريز نمايند.  درج شناسه پرداخت هنگام پرداخت مبلغ دوره الزامی می باشد. ارسال تصویر فیش واریز به آدرس ایمیل stc@ut.ac.ir  الزامی است.